خرید مستقیم چکمه پلاستیکی طرح دار زنانه

چکمه پلاستیکی طرح دار زنانه یکی از تولیدات بی نظیر با برند معتبر از شرکت تولیدی می باشد.خرید مستقیم دمپایی صادقی انعطاف پذیر پلاستیکی از طریق نمایندگی ما هم اکنون در حال انجام است. این نمایندگی افتخار این را به دست آورده است تا فروش محصول باکیفیت خود را به صورت مستقیم به تمانی نقاط کشور عرضه نماید و با حذف واسطه ها اصلی ترین جنس مرغوب و اصل و قیمت مناسب را به دست مشتریان برساند.

خرید مستقیم چکمه پلاستیکی طرح دار زنانه

انعطاف پذیری بالا چکمه پلاستیکی

انعطاف پذیری بالا چکمه پلاستیکی انعطاف پذیری بالا دمپایی سرویس بهداشتی پلاستیکی تولید شده با برندی معتبر باعث شده تا همواره مورد تقاضای بسیار بالای خریداران ایرانی و خارجی قرار بگیرد. انعطاف پذیری بالای این نوع از چکمه باعث شده تا به کف پا و قوزک پا و مهره های کمر فشار وارد نکند و تعادل فرد را حفظ نماید.

انعطاف بالای این چکمه باعث شده تا فشار به پا وارد نکند و بسیار سبک باشد و سرعت فرد را مختل نکند. انعطاف پذیری چکمه های برند پلاستیکی نزدیک به انعطاف پذیری کفش های چرم است با این تفاوت که این چکمه از پلاستیک فشرده با سطحی سخت تهیه شده است تا مانع نفوذ آب یا هر نوع آلودگی به داخل پا شود.

انواع چکمه پلاستیکی زنانه انعطاف پذیر طرح دار  در طرح های بسیار شیک و فانتزی و مناسب با هر سلیقه ای در کامل ترین طیف رنگی در سایز های سی و شش تا چهل و دو با بکارگیری از بهترین نوع مواد اولیه پی وی سی و یو بی وی تولید و تهیه شده و به بازار فروش عرضه می گردد. این نوع چکمه های انعطاف پذیر ضد آب بوده و کف آن شیاردار، بسیار مستحکم و در برابر فرسایش و سر خوردگی از خود مقاومت نشان می دهد.

ویژگی بارز انواع چکمه های زنانه طرح دار. منعطف علاوه بر زیبا بودن و تنوع سلیقه ای در طرح و رنگ ضد آب بوده و از ایجاد ترک و ورود آب به داخل چکمه جلوگیری به عمل می آورد.

استفاده از این نوع چکمه بسیار حائز اهمیت بوده و در رعایت بهداشت فردی کمک شایانی کرده است و از ایجاد بیماری های انگلی که از خاک و از طریق انگشتان پا و پوست منتقل می گردند و سبب ایجاد بیماری هایی مانند فیلاریا، هپاتیت و بسیاری دیگر از انواع بیماری ها  می شوند پیشگیری به عمل می آورد.

عرضه کننده چکمه پلاستیکی طرح دار زنانه

عرضه کننده چکمه پلاستیکی طرح دار زنانه

عرضه کننده چکمه پلاستیکی طرح دار زنانه با پایش و ارزیابی تمامی استانداردها این محصول انعطاف پذیر و پرکاربرد را به تمامی نقاط کشورمان عرصه می نماید.

چکمه پلاستیکی زنانه در طرح های بسیار شیک و جذاب و با طیف رنگی بسیار متنوع با بهترین نوع کیفیت تهیه و تولید شده و به سایر نمایندگی های فروش عرضه می گردد.این محصول مرغوب به علت کیفیت بینظیر و طرح های خاصی که دارد همواره مورد تقاضای بازارهای داخلی و خارجی قرار گرفته است و به کشور های افغانستان، عراق و بسیاری دیگر از کشور های همسایه صادر می گردد. صادرات چکمه پلاستیکی زنانه به علت مرغوبیت و تنوع بسیار پر رونق می باشد.ه م اکنون با مشاورین فروش ما تماس بگیرید و ثبت سفارش نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما