صادرات چکمه پلاستیکی مردانه در عراق

چکمه پلاستیکی مردانه در انواع محتلف در بازار موجود می باشد که هر کدام برند مربوط به خود را دارند . این دمپایی روفرشی مخمل ها که در سایز های مختلف در بازار موجود می باشند و به دو نوع ساق بلند و ساق کوتاه دسته بندی می شوند . موارد مصرف این چکمه ها بیشتر برای باغبان ها و آبیار های زمین ها است که البته مصارف دیگری هم دارد مثلا در کارواش ها ، بنایی ها و کارگران معدن و ماموران شهرداری نیز از این نمونه چکمه ها استفاده می کنند . جنس این نمونه چکمه ها بستگی به کارخانه و شرکت سازنده آنها دارد ولی معمولا از جنس پلاستیک فشرده هستند .

صادرات چکمه پلاستیکی مردانه در عراق

چگونه بهترین چکمه پلاستیکی مردانه انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین چکمه پلاستیکی مردانه انتخاب کنیم؟بهترین چکمه پلاستیکی ، دمپایی خزدار زنانه است که رویه ای مقاوم و همچنین کف پوش ملایم داشته باشد که هنگام راه رفتن آسیب به پا و ستون فقرات وارد نشود که البته بسته به قیمت آنها ، کیفیتشان متفاوت است ‌. این چکمه ها در شهر های شمالی که بارندگی زیاد است و برای کسانی که کشاورزی دارند بخصوص افرادی که شالیزار دارند ، خیلی مناسب است و به وفور هم مورد استفاده قرار می گیرد . به این چکمه ها کفش کار هم گفته می شود و باید در انتخاب این گونه کفش ها دقت بسیاری داشته باشیم چون پا یکی از مهم ترین اعضای بدن است و بیشتر از هر عضوی در شبانه روز درگیر است و بهتره موقع انتخاب کفش کار یا چکمه از مرغوب ترین آنها استفاده کنیم . این چکمه ها به نوعی موجب امنیت پاها نیز می شود چون مانع نفوذ آب و رطوبت و سرما به پاها می شود . همچنین از این چکمه ها در شکار و ماهی گیری نیز استفاده می شود و کار اصلی این جکمه ها محافظت از پاها در مقابل آسیب و صدمه می باشد . کف پوش های این چکمه ها دارای آج هست که مانع از سر خوردن یا لیز خوردن هنگام کار می شود .

صادر کنندگان چکمه پلاستیکی به عراق

صادر کنندگان چکمه پلاستیکی به عراقصادر کنندگان چکمه پلاستیکی به عراق ، که چکمه های با کیفیت را به این کشور صادر می کنند ،  زیرا این چکمه ها که به عنوان کفش کار هم شماخته می شوند در اکثر شغل ها مورد استفاده قرار می گیرند . به جز عراق این چکمه ها به دیگر کشور های همسایه صادر می شود و این کشور ها هم می توانند از این کفش های ایمن نیز استفاده کنند . دربازار عراق نیز از این چکمه ها استقبال خوبی شده است و محبوبیت زیادی در میان کشاورزان و کارگران مردان پیدا کرده است .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما