صادر کننده چکمه مردانه ساق بلند

یکی از انواع مختلف چکمه های پلاستیکی چکمه سوارکاری ایگل می باشد که قسمت زیادی از ساق پا تا زیر زانو را به خوبی می پوشاند. این چکمه در حفاظت از پا می تواند بسیار موثر باشد و مکان هایی همچون استخرهای پرورش ماهی، شالیزارها، کارواش، زمین های کشاورزی و بسیاری از مکان های دیگر کاربرد دارد. صادر کننده این محصول آن را با قیمت مناسب و مرغوبیت بالا در اختیار خریداران قرار می دهد.

صادر کننده چکمه مردانه ساق بلند

خاصیت عایق برق بودن چکمه پلاستیکی

خاصیت عایق برق بودن چکمه پلاستیکی

یکی از مشخصات بسیار بارز همه چکمه های پلاستیکی با کیفیت عایق برق بودن می باشد. این مساله باعث می شود در محیط ها و مکان هایی که احتمال نشت جریان الکتریسیته وجود دارد بتوان از این چکمه ها استفاده کرد بدون این که خطر برق گرفتگی ما را تهدید کند.

دلیل عایق بودن چکمه پلاستیکی به ماده سازنده آنها یعنی پلی اتیلن یا پی وی سی بر می گردد. کف این چکمه ها ماده ای پلیمری به نام پی وی سی تشکیل شده است که ضخامت زیادی دارد. ساختار مولکولی پلیمر پی وی سی به شکلی است که مانع از عبور جریان برق از خود می شود و به همین دلیل این چکمه ها عایق جریان برق هستند.

عایق برق بودن چکمه پلاستیکی تنها مختص کف آن نیست بلکه قسمت رویی آن نیز از همان جنس منتها با ضخامت کمتر است و به همین دلیل این قسمت هم عایق است.

این چکمه ها از انتقال جریان برق به پا و سپس بقیه اندام ها جلوگیری کرده و بنابراین پوشیدن آنها در سلامت بدن بسیار مهم است.

عایق بودن این چکمه ها تنها مناسب نشت جریان برق در محیط های کاری و از کف زمین یا آب نمی باشد بلکه می تواند در صورت برخورد سیم های دارای برق به قسمت بالا تنه از انتقال این جریان به زمین ممانعت کرده و به این ترتیب مانع برق گرفتگی شود.

قیمت فروش چکمه مردانه ساق بلند

قیمت فروش چکمه مردانه ساق بلند فروش چکمه سوارکاری لاستیکی در حال حاضر در بازار انجام می شود و خریداران می توانند سفارش خود را به فروشنده این محصول اعلام کنند.

این محصول در رنگ های مختلفی همچون زرد، مشکی، سفید و چند رنگ دیگر در بازار وجود دارد و به عبارتی دارای دو رنگ مردانه و زنانه می باشد تا همه بتوانند از آن استفاده نمایند.

قیمت فروش این محصول ارتباط مستقیمی با قیمت مواد اولیه و هزینه های تولید دارد که در سال 99 هر دو با جهش قابل توجهی مواجه شده اند و بنابراین قیمت انواع این محصول در سایزهای متفاوت آن نسبت به سال های گذشته با افزایش قابل توجهی مواجه شده است که می توانید در تماس با فروشنده از آن مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما