صادر کننده چکمه پلاستیکی خزدار

صادر کننده دمپایی مردانه پاسارگاد پلاستیکی خزدار انواع مدل های دخترانه، پسرانه، زنانه و مردانه را با بالاترین کیفیت و قیمت روانه بازارهای خارجی می کند به همین دلیل توانسته ارز آوری خوبی را تقدیم کشور کند. چکمه های پلاستیکی برای محافظت از پاها و ساق پاها در محیط های کاری مختلفی مانند باغداری، شیلات، کشاورزی، دامداری، آزمایشگاه ها و… استفاده می شوند.

صادر کننده چکمه پلاستیکی خزدار

مواد اولیه درجه یک چکمه پلاستیکی

مواد اولیه درجه یک چکمه پلاستیکی مواد اولیه درجه یک دمپایی روفرشی بچه گانه پلاستیکی باعث می شود کیفیت و مقاومت آن افزایش یابد به طور مواد اولیه چکمه شامل گزینه های زیر می شوند :

  • لاستیک، کفی پلاستیکی
  • برای گرم کردن آن از پنبه ارگانیک استفاده می شود.
  • آفت کش ( برای از بین بردن میکروب ها و باکتری داخل چکمه )
  • پلی اتیلن
  • برخی از روغن های گیاهی برای خوشبو کردن چکمه پلاستیکی در ساخت آن استفاده می گردند.
  • 19 درصد پلی استر
  • 82 درصد نایک پلاستیک

البته با توجه به کاربرد و نوع چکمه در محیط های کاری مختلف از مواد متنوعی استفاده می شود تا خاصیت منحصر به فردی پیدا کند. به عنوان نمونه افرادی که در آزمایشگاه کار می کنند و با مواد اسیدی و شیمیایی سر و کار دارند باید چکمه های را انتخاب کنند که از موادی ساخته شده باشند که در مقابل مواد اسیدی و شیمیایی مقاومت عالی داشته باشند تا در هنگام تماس با مواد شیمیایی و اسیدی چکمه ها سوراخ نشوند و آسیب نبینند و از پا ها به خوبی محافظت کنند.

افرادی که در محیط کاری خود با آب و رطوبت سر و کار دارند باید از چکمه های پلاستیکی استفاده کنند که در مقابل رطوبت و آب مقاومت عالی داشته باشند چون برخورد مدوام پا با آب باعث می شود با گذشت زمان دچار درد پا و مفاصل شوید.

کسانی که در شهرهای جنوبی و شمالی به صید ماهی مشغول هستند باید از چکمه های استفاده کنند که کاملا ضد آب باشند تا از خیس شدن پا ها و لباس های خود جلوگیری کنند.

شغل های مانند لایروبی که افراد با گل و لای روبرو هستند باید حتما از چکمه های پلاستیکی استفاده کنند و بعد از اتمام کار می توانند به راحتی گل و لای روی چکمه را با آب بشویند.

مرکز فروش چکمه پلاستیکی خزدار

مرکز فروش چکمه پلاستیکی خزدار مرکز فروش چکمه پلاستیکی خزدار یکی از محل های فروش می باشد که تمام نمونه های محصول با برند های متنوعی را عرضه می کند و شما می توانید مطابق با نیاز خود آن را خرید کنید.

در هنگام خرید از مرکز فروش یا هر مکان دیگری باید به نکات زیر توجه بفرمائید :

  • چکمه پلاستیکی را باید با توجه به شرایط کاری خود خرید کنید به عنوان مثال اگر در محل کار خود با مواد اسیدی سر و کار دارید حتما به فروشنده بگویید تا چکمه پلاستیکی مقاوم در برابر مواد اسیدی را برای شما بیاورد.
  • مقاومت این محصولات بسیار پر اهمیت می باشد به این منظور حتما باید به سراغ برند های معتبر و صاحب نام بروید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما