عرضه کنندگان عمده دمپایی استخری ارزان

دمپایی استخری ارزان شیک و زیبا می باشد، داری رنگ بندی و سایزهای مختلف است، و طرفداران زیادی را جلب خود کرده است و بازار گرم و پر فروشی دارد و درآمد زایی خوبی را در کشور به وجود آورده است، عرضه کنندگان این نوع دمپایی لاانگشتی بچه گانه را با کیفیت بالا و رنگ بندی های مختلف و با قیمت مناسب توسط افراد توزیع کننده در بین بازارها و فروشگاه های معتبر پخش کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهند.

عرضه کنندگان عمده دمپایی استخری ارزان

توضیحاتی راجع به دمپایی استخری مدرن

توضیحاتی راجع به دمپایی استخری مدرن این نوع دمپایی ها استخری مناسب برای زن، مرد، و کودک می باشد و رنگ زنانه و کودکانه آن دارای رنگ بندی های مختلف و شادی می باشند، اغلب دمپایی ها زیره آن ها عاج دار می باشد و صاف نیستند تا افراد با پوشیدن آن سر نبرند و پوشیدن این دمپایی ها راحت می باشد و هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی کند، زیره آنها دارای سوراخ می باشد و مانع از جمع شدن آب در دمپایی ها و سنگین شدنشان می شود.

این نوع دمپایی ها دارای استحکام بالایی هستند و طول عمر و ماندگاری زیادی دارند، بادوام می باشند و وزن سبکی دارند و باید کاملا سایز پا باشند تا هنگام راه رفتن در سالن استخر از پا در نیایند و در صورت تماس زیاد با آب زود فرسوده نمی شوند.

فروش دمپایی استخری در سطح کشور به صورت حضوری و اینترنتی می باشد که روش اینترنتی آن گزینه مناسبی می باشد و خریدار می تواند با مراجعه به این سایت محصول خود را انتخاب کند و سفارش خود را ثبت نماید در این صورت خریدی راحت و مستقیم و بدون واسطه انجام می شود و با هزینه کم تحویل مشتری داده می شود.

انواع دمپایی استخری ژله ای مردانه

انواع دمپایی استخری ژله ای مردانهدمپایی المطراش ایرانی یکی از بهترین نوع های دمپایی برای استخر می باشند که از ویژگی های بی نظیر ی برخوردار می باشند این نوع دمپایی ها نرم و انعطاف پذیر هستند و دارای سوراخ های در زیر و بالای آن می باشد و مانع از جمع شدن آب در داخل آن و سنگین شدنش می شود و هنگام پوشیدنش پا را خسته نمی کند و راحت می باشد و طول عمر و ماندگاری زیاد دارد و زیره این دمپایی زود ترک بر نمیدارد .

برای خرید انواع دمپایی ارزان می توانید به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و در این سایت محصول خود را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت نمایید و اگر این نوع دمپایی را به صورت عمده سفارش دهید قیمت آن برای شما ارزانتر حساب می شود و به صورت مستقیم و راحت تحویل مشتری داده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما