فروش ویژه چکمه پلاستیکی بنایی

چکمه های پلاستیکی یکی از محافظ های قوی برای ایمنی پا در مشاغل مختلف هستند و از فروش بالایی برخوردارند.لیست قیمت چکمه پلاستیکی بنایی  با در نظر گرفتن درجه کیفیت، درجه شفافیت، درجه مرغوبیت و نوع مواد اولیه توسط بازرگانی فروش أین محصول تعیین می گردد. فروشنده چکمه سوارکاری ایگل پلاستیکی این محصول را در انواع مختلف و برترین کیفیت به مشتریان عرضه می کند.این محصول از فروش ویژه ای برخوردار است.

فروش ویژه چکمه پلاستیکی بنایی

مزایا و معایب استفاده از چکمه پلاستیکی

مزایا و معایب استفاده از چکمه پلاستیکی چکمه پلاستیکی بنایی در مقابل معایب کم مزایای بسیار زیادی دارد چکمه ایمنی نسوز پلاستیکی از پا و ساق پا در برابر آب های آلوده و همچنین ضربات ناشی از برخورد سنگ و آجر جلوگیری می کند. همانندی بادیگارد پا را در برگرفته و از ایجاد زخم و خراشیدگی و همچنین ورود آب به داخل چکمه به علت ارتفاع مناسب و حتی مستحکمی که دارد پیشگیری می نماید.

با این چکمه به راحتی می توان به دور از هیچ‌گونه نگرانی پا را به هر سمت حرکت داد و از پاره شدن شلوار و نخ کش شدن آن نیز به دلیل محافظت پا و شلوار تا ساق پا پیشگیری می نماید.

همانطور که می دانید در آب های آلوده ناشی از بنایی هر گونه آلودگی و تخم کرم های خطرناکی که از راه پوست و ناخن های پا وارد بدن می شوند همانند تخم کرم فیلاریا و آسکاریس بسیار زیاد است و استفاده از چکمه از ورود این میکروب های کرمی به بدن پیشگیری می کند.

این نوع چکمه ضد آب بوده و کف آن بسیار ستحکم و در برابر فرسایش و سر خوردگی از خود مقاومت نشان می دهد. ویژگی بارز انواع چکمه های بنایی ضد آب بوده و از ایجاد ترک و ورود آب به داخل چکمه جلوگیری به عمل می آورد.

از معایب کم چکمه پلاستیکی می توان به عرق کردن پا، عدم تنفس پوستی زیاد در پا و سنگینی آن اشاره کرد که آن هم به دلیل استفاده از میزان فشرده تر پلاستیک برای مقاومت چکمه در برابر ضربات ناشی از بنایی به آن می باشد.

صادر کننده چکمه پلاستیکی بنایی

صادر کننده چکمه پلاستیکی بنایی صادر کننده  چکمه پلاستیکی بنایی در ایران توانسته است با بکار گیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از جدید ترین و بروز ترین طرح ها و دستگاه های مدرن، بهترین و مرغوب ترین نوع أین محصول را تهیه و تولید کنند و همواره صادرات پر رونقی را در این زمینه ایجاد نمایند.این محصول همواره به کشور های همسایه مانند امارات، کویت، عراق و بسیاری دیگر صادر شده و موجب سود آوری بالایی برای کشور عزیزمان ایران می گردد.

این مرکز تولیدی چکمه پلاستیکی، این محصول با کیفیت را به بازار های فروش تمامی کشور با قیمت های فوق العاده عالی  بسیار مناسب ارسال می کند. این نوع محافظ معروف  توسط شرکت های تولیدی با نیروهای متخصص خبره در شرایط کاملا استاندارد  تهیه و تولید می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما