لیما گام
خانه / چکمه پلاستیکی / فروش چکمه پلاستیکی مردانه

فروش چکمه پلاستیکی مردانه

چکمه پلاستیکی را می توان نوعی کفش کار به حساب آورد که در مشاغلی همچون کشاورزی، کارگری و هر شغلی که پا را در معرض آلودگی های بسیار ممکن است قرار دهد؛ از آن استفاده می کنند. این کفش ها در اندازه های بزرگتری نسبت به کفش های معمولی موجود بوده و ضد آب می باشند. همچنین فروش چکمه پلاستیکی در انواع مردانه، زنانه و بچگانه صورت گرفته و می توان آن را به راحتی تهیه نمود.

فروش چکمه پلاستیکی مردانه

چکمه پلاستیکی و مدل های پرفروش آن در بازار

چکمه پلاستیکی و مدل های پرفروش آن در بازارپا یکی از مهم ترین عضوهای بدن به شمار می آید که مراقبت از آن بسیار ضروری به نظر رسیده و لذا در موقعیت های مختلف و مکان های متعدد باید پاافزاری مناسب را پوشید.
مثلاً چکمه پلاستیکی یکی از پا افزارهای رایجی است که آن را در مشاغلی که با آب و رطوبت، بسیار سروکار دارند؛ به پا می کنند.
درست مانند عملیات کشاورزی و یا کارگری در محیط های نمناک که در این هنگام، چکمه پلاستیکی است که به کمک پا آمده و چنین فوایدی را برای آن به ارمغان می آورد:

  • استفاده از چکمه پلاستیکی در مشاغل فوق باعث در امان ماندن پا از نفوذ آب شده و در نتیجه پا را از خیسی و سردی مصون نگه خواهد داشت.
  • همچنین اگر زخم یا ورمی در پا وجود داشته باشد؛ چکمه با خاصیت غیر نفوذی خود، باعث جلوگیری از تشدید آن ها شده و پا را کاملاً در وضعیتی آسوده قرار می دهد.

اما لازم است با انواع چکمه پلاستیکی، یعنی مدل های پرفروش آن که در بازار موجودند؛ آشنا شوید. مانند:

  1. چکمه پلاستیکی ضد اسید
  2. چکمه پلاستیکی عایق برق
  3. چکمه ایمنی پی وی سی
  4. چکمه ضد روغن

عمده فروشی انواع چکمه پلاستیکی مردانه

عمده فروشی انواع چکمه پلاستیکی مردانهدر برترین مرکز عمده فروشی چکمه پلاستیکی می توان نمونه های مختلفی از این پاافزار مانند چکمه پلاستیکی مردانه را شاهد بود.
این نوع چکمه ها دارای سایز بزرگتری نسبت به چکمه های زنانه و بچگانه بوده و رنگبندی محدودتری را هم دارا می باشند.
از نظر نوع ساق نیز می توان از این چکمه های مردانه نام برد:

  1. چکمه پلاستیکی مردانه ساق کوتاه
  2. چکمه پلاستیکی مردانه ساق بلند

چکمه های ساق کوتاه برای محیط هایی که در معرض آب کمتر قرار دارند و امور موردنظر از حساسیت کمتری برای انجام برخوردار می باشند؛ مورد استفاده قرار گرفته و چکمه های مردانه ساق بلند نیز مناسب جهت استفاده در مزارع، باغ ها و هر فضایی که در معرض آب بیشتری قرار دارند؛ می باشند.
همچنین مشاغلی که دارای حساسیت و ریسک بیشتری هستند؛ مانند برقکاران که ممکن است برای انجام تعمیرات برق مجبور به رفتن در دل آب باشند و در عین حال خطر برق گرفتگی تهدیدشان می کند؛ می توانند از چکمه های ساق بلند برای امنیت بیشتر استفاده نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
لیماگام
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: مرتضی رنجبر
شماره موبایل: 09192139528

مطلب پیشنهادی

صادرات بهترین جنس چکمه پلاستیکی مردانه به افغانستان

چکمه پلاستیکی تولید داخلی از بهترین  پلاستیک های تشکیل دهنده فراهم سازی می شود و به همین دلیل، مورد تقاضای مصرف کنندگان چه در داخل کشور و چه در خارج آ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *