مرکز خرید انواع چکمه های پلاستیکی ایرانی

مرکز خرید انواع چکمه های پلاستیکی ایرانی در بسیاری از شهرهای صنعتی کشور مثل اصفهان وجود دارد که محصولات بسیار با کیفیت را با قیمتی مناسب به فروش میرسانند.

چکمه های پلاستیکی

چکمه های پلاستیکی و انواع آن

اگر به دنبال یک چکمه راحت، ارزان و با کیفیت هستید، چکمه های پلاستیکی بهترین انتخاب برای شما هستند. این چکمه ها با محبوبیت روزافزونی که در بازار دارند، به انواع مختلف و متنوعی تولید شده و میتوانند تمام سلیقه ها را پوشش دهند. چکمه سوارکاری ایگل به خصوص در محیط هایی که امکان آسیب رسیدن به پاهای شماست، بهترین کارکرد را داشته و ضامن ایمنی فضای کاری هستند.
چکمه های پلاستیکی موجود در بازار برحسب نوع کارکردشان به انواع زیر تقسیم می¬شوند:

  •  ایمنی
  • کشاورزی
  • بیمارستانی و بهداشتی
  • صنعتی

که هر کدام از آنها شیوه¬ی ساخت و جنس مخصوص به خود را دارند تا بهترین بازده را در این محیط¬ها داشته باشند. به طور مثال کفش¬های ایمنی جنس کفی سختی دارند و بخش جلویی چکمه با صفحه¬ای آهنی درون آن تقویت شده تا از پا در برابر ضربه محافظت کند.
چکمه های کشاورزی راه نفوذ آب و گل به درون خود را میبندند و با کف پهن خود به شما کمک میکنند به راحتی در زمین¬های گلی رفت و آمد کنید.
چکمه¬های بیمارستانی و بهداشتی از نفوذ مایعات و مواد خطرناک شیمیایی به درون کفش شما جلوگیری میکنند و همچنین با طراحی کفی دارای عاج¬های بلند، شما را در حرکت در اینگونه مکان¬ها یاری کرده و نمیگذارند لیز بخورید.
چکمه¬های صنعتی هم مانند چکمه¬های ایمنی کفی از جنس محکم و صفحه¬ی آهنی در بخش جلویی خود دارند. این کفش¬ها برای ایمنی کارگرانی که با مواد مختلف سروکار دارند یا وزن¬های بالایی جابه جا میکنند الزامیست.

چکمه های پلاستیکی

شیوه ی ساخت چکمه پلاستیکی

چکمه های پلاستیکی با استفاده از پلاستیک¬های بازیافت شده از طبیعت ساخته می¬شوند. این پلاستیک¬ها ابتدا به کارخانه¬های بازیافت میرود و به صورت موادی به نام گرانول که پلاستیک¬های خرد شده و پاک شده از هر نوع آلودگی هستند، درمی¬آید.
سپس این گرانول¬ها به کارخانه¬ی ساخت چکمه می¬آید، بار دیگر غربال و پاک سازی میشوند، سپس در کوره به حرارت مناسب رسیده و در قالب¬های آماده ریخته میشود.
بعد از آن این قالب¬ها سرد میشوند تا پلاستیک به خود شکل بگیرد، حالا نوبت آن است که چکمه¬ها از قالب خارج شوند.
در این مرحله کارگرانی ضایعات آن¬ها را وقتی از غالب بیرون می¬آیند از بین میبرند و رنگ دلخواه را به آنان میزنند. درنهایت چکمه¬ها بسته بندی شده و به بازار عرضه می¬شوند.

چکمه های پلاستیکی

چکمه های پلاستیکی در بازار ایران

با توجه به افزایش تقاضا برای خرید این محصول، تعداد کارگاه¬ها و کارخانه¬هایی که این محصول را در کشورمان تولید می¬کنند هم افزایش یافته است. برای خرید این محصول میتوانید به فروشگاه¬های اینترنتی مربوط به چکمه سوارکاری لاستیکی مراجعه نموده و کالای خود را در اسرع وقت خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما