واحد تولید چکمه پلاستیکی مردانه

چکمه سوارکاری ایگل  مردانه مدت زیادی است که در مجموعه ما تولید می شود و به تمام کشور عرضه می گردد. در تمام این سال ها سعی کرده ایم با استفاده از دستگاه های پیشرفته و استفاده از مواد اولیه مرغوب اجناسی با کیفیت را تولید کنیم تا بتوانیم رضایت مشتریان گرامیی را کسب نماییم. سال ها اعتبار را به علت سال ها اعتماد شما به دست آورده ایم و قصد داریم با ارائه محصولات عالی و درجه یک پاسخگو سال ها اعتماد شما عزیزان باشیم.

واحد تولید چکمه پلاستیکی مردانه

خاصیت ضد اسیدی چکمه پلاستیکی

خاصیت ضد اسیدی چکمه پلاستیکی پا قلب دوم بدن ما انسان ها می باشد که باید در هر موقعیتی از این عضو حساس به خوبی محافظت کنیم.

در برخی از کارخانه ها و کارگاه ها کارگران با مواد اسیدی قوی و آسیب رسان سر و کار دارند و برای محافظت از دست ها دستکش های مخصوص استفاده می کنند اما شاید کمتر کسی به حفاظت از پا ها اهمیت دهد و برخی کارفرمایان این موضوع را نادیده بگیرند.

اگر در این کارگاه ها و کارخانه ها از چکمه ایمنی نسوز های پلاستیکی ضد اسیدی استفاده نشود، ممکن است ریختن قطره ای از مواد اسیدی روی پا های کارگران آثار جبران نا پذیری بر جای بگذارد.

پس با توجه به این موارد عقلم سلیم می گوید که با استفاده از ابزار و پوشش ایمنی می توانیم از بسیاری از خطر ها در امان باشیم.

این چکمه های پلاستیکی که یکی از انواع پوشش های ایمنی می باشند، سایزی بزرگ تر از سایز اصلی پا باید داشته باشند تا به راحتی پوشیده شوند زیرا زیپ یا بند جهت این کار ندارند.

این چکمه های پلاستیکی دارای زیره ای از جنس پلاستیک و بسیار محکم می باشند که اصطکاک بالایی ایجاد می کنند تا فرد روی سطح روغنی لیز نخورد.

جنس روی این چکمه ها نیز از پلاستیک بسیار محکم و غیر قابل نفوذی است و خاصیت ضد اسیدی چکمه به همین علت می باشد.

در قسمت پنجه این چکمه ها نیز تکه ای فولاد وجود دارد تا از ضربات احتمالی جلوگیری کند.

بازار فروش چکمه پلاستیکی مردانه

بازار فروش چکمه پلاستیکی مردانه فروش چکمه پلاستیکی مردانه به صورت عمده و با بهترین قیمت صورت می پذیرد.

با وجود آن که قیمت مواد اولیه و هزینه های جاری فرآیند تولید افزایش پیدا کرده است اما ما سعی کرده ایم کیفیت خود را حفظ کنیم و قیمت ها را در حد معقول افزایش دهیم تا بتوانیم رضایت شما مشتریان عزیز را کسب نماییم.

شما خریداران محترم می توانید جهت اطلاع از قیمت و ثبت سفارش خود با ما در ارتباط باشید و این محصول را به راحتی تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما