لیما گام
خانه / چکمه پلاستیکی / تولیدی انواع چکمه پلاستیکی قم

تولیدی انواع چکمه پلاستیکی قم

چکمه پلاستیکی قم، چکمه های آشنایی در بازار هستند و می توان شهر قم را معدن کفش ماشینی ایران از جمله دمپایی پلاستیکی و چکمه پلاستیکی دانست. در قم بالغ بر ۲۳۰ واحد تولیدی کفش ماشینی مشغول به فعالیت هستند.

همانطور که اشاره شد و آمار های خبرگزاری ها نشان می دهد، قم بزرگترین قطب تولید کفش های ماشینی در ایران می باشد. سالیانه میزان ۸۰ تا ۹۰ میلیون جفت انواع کفش، دمپایی و چکمه پلاستیکی در این شهر تولید و به بازار عرضه می شود. این آمار یعنی تولید بیش از ۶۵ درصد کفش ماشینی در قم صورت می گیرد.

چکمه پلاستیکی

انواع چکمه پلاستیکی

جنس چکمه های پلاستیکی از مواد اولیه پلاستیک یا همان PVC می باشد. چکمه های پلاستیکی انواع مختلفی دارند که در پایین به انواع آنها اشاره شده است و هر کدام مناسب کاری و جایی هستند.

  1. چکمه پلاستیکی سفید (مناسب سالن های تولیدی غذایی، کشتارگاه ها و دامپروری ها)
  2. چکمه پلاستیکی مشکی یا چکمه کشاورزی (مناسب کار های کشاورزی)
  3. چکمه های پلاستیکی ایمنی (مناسب کارگاه های ساختمانی)
  4. چکمه های پلاستیکی بچگانه و طرحدار

چکمه پلاستیکی قم

چکمه پلاستیکی قم

در بالا طبق آمار دیدین که قطب تولید کفش ماشینی در ایران شهر مقدس قم می باشد. اما منظور از کفش ماشینی همان کفش های پلاستیکی، دمپایی پلاستیکی و چکمه های پلاستیکی می باشد.

بد نیست در اینجا با برند هایی که در زمینه دمپایی و چکمه پلاستیکی فعالیت می کنند آشنا شوید. که تعدادی از این برندها شامل برند های زیر می باشد.

  • چکمه ره آورد
  • چکمه لبخند
  • چکمه صادقی
  • چکمه شیما
  • چکمه شهپر
با توجه به آمار ها شهر قم حدودا ۳۰ الی ۴۰ درصد از سهم صادرات کفش ماشینی را دارا می باشد.

صادرات چکمه پلاستیکی قم

صادرات چکمه پلاستیکی قم

با توجه به این که قم، قطب تولید چکمه های پلاستیکی می باشد، پس می تواند یکی از مراکز مهم صادراتی نیز باشد. همانطور که در داده ها و آمار ها آمد، تولیدی  های زیادی در این شهر فعالیت می کنند و به همین خاطر تولید چکمه پلاستیکی در قم بیشتر از ظرفیت بازار داخل می باشد و در این صورت مابقی آن به کشور های همسایه از جمله افغانستان، پاکستان، عراق، روسیه و دیگر کشور های اطراف صادر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
لیماگام
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: مرتضی رنجبر
شماره موبایل: 09192139528

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چکمه پلاستیکی مردانه با قیمت مناسب

چکمه های پلاستیکی از مواد پلاستیک یا همان pvc تولید می شوند.فروش چکمه ‍پلاستیکی مردانه در انواع مدل های مختلف صورت می گیرد؛ که هر کدام مناسب برای کار و جایی است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *