قیمت چکمه پلاستیکی + خرید چکمه پلاستیکی بچه گانه و فروش چکمه پلاستیکی زنانه

اغلب کشاورزان برای کاشت برنج از چکمه های پلاستیکی استفاده می کنند که در ابعاد و اندازه های مختلف در تمامی سنین بچه گانه، زنانه، مردانه با بهترین قیمت روز در سراسر کشور خرید و فروش می شود. چکمه های پلاستیکی از فواید بیشماری برخوردار است که یکی از مهم ترین این فواید که منجر به طرفداران بیشمار آن شده است ضد آب، ضد رطوبت و ضد ساییش می باشد و به افرادی که در کشاورزی مشغول به کار هستند این چکمه به شدت پیشنهاد می شود.

قیمت چکمه پلاستیکی

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که هر کشاورزی در حین کشت محصول خود باید آن را داشته باشد چکمه پلاستیکی می باشد که در اندازه و قیمتهای مختلفی در کشور عرضه می شود. ئافرادی که در محیطهای کاری مخصوصی مشغول به کار هستند علاوه بر لباسهای مخصوص بلکه باید از چکمه های پلاستیکی هم بهره مند باشند چون این نوع کفشها در برابر هرگونه آسیبی به پا خصوصا موادهای شیمیایی و مضر مقاوم بوده است.

اغلب افرادی که مشغول به کار در محیطهایی که خصوصا با مایعات سر و کار دارند استفاده می کنند و از ورود مایعات به پوست و لباس جلوگیری می کند. همچنین افرادی که در محیطهایی که با برق سر و کار دارند به شدت پیشنهاد می شود زیرا در برابر برق عایق مناسبی است و از برق گرفتگی جلوگیری فرد مصرف کننده می کند.

چکمه های پلاستیکی در برابر نفوذ روغن مقاوم بوده و افرادی که در آشپزخانه همچون بیمارستانهای مشغول به کار هستند استفاده از این نوع محصول توصیه می شود.

قیمت چکمه پلاستیکی

به طورکلی چکمه های پلاستیکی انواع مختلفی دارد که افراد برای کسب و کارهای بخصوصی از این نوع کفشها استفاده می کنند که باید در حین خرید آن به پنج نکته اساسی توجه کنند.

۱-زمانی که این مدل از کفشها را تهیه می کنید حتما متناسب با پای خود خریداری کنید چون اگر نسبت به پای خود سایز بزرگتری داشته باشد به راحتی می لغزد و از پا خارج می شود و حتی اگر در محیط خطرناکی فعالیت می کنید به پوست پای شما آسیبی وارد شود.

۲-چکمه های پلاستیکی علاوه بر اینکه خاصیت ایمن بودن را برای شما فراهم می کند بلکه زمانی که از آن در طولانی مدت استفاده می کنید باید حس راحتی و خوشایندی داشته باشید پس به طور کلی کیفیت این نوع محصول باید به گونه ای باشد در برابر دما، رطوبت، آب و غیره مقاوم بوده و در عین حال محافظ خوبی برای پا باشد.

۳-هرچقدر جنس و مواد اولیه چکمه های پلاستیکی باکیفیت تر باشد شکل پذیری و انعطاف پذیری چکمه بهتر است و پا بیشتر احساس راحتی می کند و همچنین این معیار رابطه ی مستقیمی با شستن، مقاوم بودن و افزایش طول عمر کفش دارد.

۴-در مواد و متریال اولیه چکمه های پلاستیکی باید حتما زیره یا کفی آن از ماده پی یو و پی وی سی تشکیل شده باشد تا پای شما علاوه بر آب در برابر اسید و بنزین هم مقاومت خوبی داشته باشد تا پای شما در برابر موادهای شیمیایی دچار آسیب نشود و همچنین این مدل کفیها از لیز خوردن و یا افتادن افراد در محیط کار خودداری می کنید.

۵-در حین خرید چکمه های پلاستیکی باید حتما به وزن آن توجه بسزایی کنید تا در حین کار کردن خسته نشوید و به زانو و پای خود آسیبی وارد نکنید در غیر اینصورت پول خود را هدر داده اید.

قیمت چکمه پلاستیکی

خرید چکمه پلاستیکی بچه گانه

ابزاری که امروزه به دلیل وزن سبک و قدرت و مقاومتی که دارد نه تنها در کشاورزی بلکه در محیطهایی همچون بیمارستانها، آزمایشگاه ها و غیره کاربردی می باشد چکمه پلاستیکی است که در سایزهای بچه گانه تا بزرگانه در بازارهای داخلی خرید و فروش می شود. چکمه های پلاستیکی انواع مختلفی دارد که هر کدام متناسب در هرکاری استفاده می شود که در این مطلب به آنان اشاره خواهیم کرد.

چکمه های پلاستیکی عایق برق مخصوص افرادی است که در زمینه برقکاری مشغول به فعالیت هستند که احتمال آسیب افراد در این حوزه کاری زیاد می باشد و باید از ابزارهای ایمنی و مجهز استفاده کنند که یکی از این نوع ابزارها چکمه های پلاستیکی می باشد که در برابر برق گرفتگی و دیگر آسیبهای برقی جلوگیری می کند.

چکمه های پلاستیکی ضد اسید که این نوع چکه ها علاوه بر اینکه از ورود آب یا مایع دیگر در پا جلوگیری می کند بلکه در برابر مواد اسیدی مقاوم بود و هیچگونه نفوذی در داخل پوست نمی کند و چکمه هم شکل ظاهری و کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد و این نوع کفشها برای کسانی بیشتر در محیط آزمایشگاه ها فعالیت می کنند توصیه و پیشنهاد می شود.

چکمه ایمنی بلند PVC که پوست این مدل کفشها همانطور که از اسم آن مشخص است از جنس PVC می باشد که از انعطاف پذیری خاصی برخوردار است و به راحتی می توان با آن در تمامی حوزه های فعالیتی به راحتی بهره برد البته قابل ذکر است کسانی که در محیطهایی همچون امکان برخورد اشیا زیاد است مشغول به کار هستند این نوع چکمه ها به دلیل مقاومتی که دارد یک فضای ایمنی را برای فرد فراهم می کنند.

فروش چکمه پلاستیکی زنانه

اگر در فصل تابستان به شهرهای شمال کشور سفر کرده باشید با این صحنه مواجه شدید که کشاورزان با چکمه های پلاستیکی تا زانو درون آبهای شالیزار فرو رفته و سخت مشغول کار هستند و این محصول به صورت زنانه و مردانه در بازارهای داخلی به فروش می رسند.

قابل ذکر است که به دلیل استفاده ی روزانه و مکرر این محصول زمانی که کثیف می شود فاجعه زیادی همچون کند کردن فعالیت شما در حین کار به وجود می آورد پس زمانی که کثیف شد و می خواهید آن را تمیز کنید باید به چند نکته اساسی توجه کنید.

اگر چکمه های پلاستیکی شما با نمک و خاک کثیف شده می توانید در ابتدا آن را با یک برس نرم تمیز و خاک ها رو از روی کفش پاک کنید و سپس با ترکیب سرکه سفید با آب مقداری به برس خود بزنید تا خاک و نمک به خوبی از کفش شما خارج و پاک شود. از گذاشتن چکمه ها زیر نور خورشید جدا خودداری فرمایید و اگر چکمه های شما دچار ساییدگی شده می توانید با کمک پاک کن این مشکل را به راحتی حل کنید.

فروش چکمه پلاستیکی زنانه

متریال و مدل چکمه های پلاستیکی نشان دهنده قیمت و کیفیت این محصول می باشد و مصرف کنندگانی که به دنبال محصول بی نقص و مرغوبی هستند می توانند با مرکز ما در تماس باشند تا به صورت عمده و درعین حال با بهترین قیمت به محصول مورد نظر خود دست پیدا کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما